Dětská hřiště a herní prvky - Tomovy parky s.r.o.

Společnost Tomovy parky s. r. o. je největším českým výrobcem originálních dětských hřišť, atypických herních prvků a parkového mobiliáře. Vznikla v roce 2003 a během několika let se z ní stala silná a dynamicky se rozvíjející společnost, která zaplnila pomyslnou mezeru na trhu. Dětská hřiště od společnosti Tomovy parky s. r. o. můžete vidět na více jak 2000 místech v ČR a v Evropě. Filozofií společnosti je vyrábět dětská hřiště z těch nejlepších materiálů a nabízet vysokou úroveň souvisejících služeb za příznivé ceny.

V dnešní době zde pracuje přes sto spokojených zaměstnanců. Díky kvalitě práce a neustálému zdokonalování produktů a technologických postupů se Tomovy parky stali pevnou součástí trhu s dětskými prvky a atypickými realizacemi. Společnost se může pochlubit dobrými výsledky a referencemi v několika státech Evropy. Jako první výrobci ze střední a východní Evropy byli přijati za členy „FEPI“ – Evropské federace výrobců dětských hřišť.

Díky výsledkům jsou vyhledávaným partnerem zahraničních producentů, kteří se rozhodli vstoupit na trh ve střední a východní Evropě. Proto vám již nyní můžou Tomovy parky nabídnout mnoho kvalitních zahraničních produktů, které doposud na našem trhu chyběly.
Během následujících let plánují pokračovat v rozvoji i rozšiřování sortimentu a rádi by se zařadili mezi nejsilnější společnosti svého druhu v Evropě.

Nabízíme komplexní služby týkající se dětských hřišť, přírodních a multifunkčních sportovišť a parků. Naše služby jsou cíleny zejména na komunální sféru a její potřeby. Vyrábíme a instalujeme originální dětská hřiště, herní prvky, parky pro seniory a mobiliář z akátového dřeva. Do portfolia námi nabízených produktů však také patří i herní prvky a mobiliář např. z nerezové oceli, povrchy z recyklované pryže nebo povrchy z lité gumy, vzduchové zemní trampolíny a skateparky.
Všechny námi vyráběné produkty se vyznačují ručním zpracováním dle přání zákazníka. Při výrobě jsou respektovány přirozené vlastnosti akátového dřeva, zejména jeho křivost. Současný sortiment tvoří několik set námětových položek jako např. houpačky a houpadla, skluzavky, lanovky, herní sestavy, lavičky, altány atd.. Veškeré tyto herní prvky a mobiliář je možné rozvinout do desítek různých variant. Životnost výrobků je, dle péče, i několik desítek let.
Nabízíme vám komplexní řešení šité na míru zahrnující všechny detaily. Pro naši společnost nekončí vztah s klientem předáním díla, ale naopak začíná partnerství při údržbě, provozování a rozšiřování dětského hřiště.

"Práce, kterou přinášíme dětem radost, nás baví a děláme ji rádi. Věříme, že je to na našich produktech poznat."

 

pískoviště KNÍŽEPÁNŮV KOČÁR
 
email: obchod@tomovyparky.cz
Created by CTECH s.r.o. ©2015
iso-9001 a iso-14001 OHSAS-18001 TCert Státní zkušební ústav Brno ČEZ-Zelená energie FEPI Šťastná Země OMEP FOD
 

Prodej na Amazonu rychle a kvalitně. Autovermietung SIXT in Prag . Skvělé Svatby Český Krumlov .